Halı Yıkama

Halılarınız yıkanırken  uzman kadronun dikkati ve hijyenik yıkama ile sağlığınız için en güvenilir yolu deniyoruz. Halılarınızı adresinizden teslim aldıktan sonra ilk olarak halınız üzerinde toz alınma işlemi yapılır.

Kanepe Yıkama

özel otomatik yıkama makinesi ile yıkanır. Yıkanırken ilk önce tozlarından arındırılır. Kumaşına uygun deterjan ve şampuan kullanılır. Kanepenizin kumaşına uygun olarak karıştırılan şampuan ve su karışımı ile hafifçe ıslatılarak kirler ve lekeler yumuşatılır ve detaylı bir yıkama gerçeklerştirilir.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama özen gösterilmesi gereken bir iştir. Bu yüzden işlerimizi uygun malzeme ve uzman kadromuzun yardımıyla yapıyoruz. Koltuklarınız adresinizde özel fabrika tipi otomatik koltuk yıkama makinesi ile yıkanır.

Yorgan Yıkama

Yorganlarınız yıkanırken cinsine göre ayrıldıktan sonra özel tip çamaşır makineleri ile yıkanır. Yıkanma işlemi bittikten sonra özenler kurutulup, paketleme işlemine geçirilir. Yıkama işleminde kullandığımız deterjanlar sayesinde temiz bir ortam sağlanır ve adresinize teslim edilir.

Stor Perde Yıkama

Stor perdeleriniz adresinize gelinip yerinden söküldükten sonra fabrikamızda özel deterjanlarla temizlenip paketlendikten sonra yine adresinize gelinerek tekrar yerine takılmak üzere teslim edilir.

Battaniye Yıkama

Battaniyeleriniz yıkanırken yorgan yıkama işleminde ki her şey teker teker uygulanır. İlk başta adresinizden alındıktan hemen sonra cinslerine göre ayırılır. Özel tip çamaşır makinesi ile özenle yıkanır ve kuruma işlemine geçilir. Battaniyeleriniz kuruduktan sonra paketlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.