Ev ve iş yerlerinde kullanılan halılar zamanla kirleniyor ve eski görüntüsünden eser kalmıyor. Halıların bakım ve temizliklerinin hem ev ve iş yerlerinin hijyenik olması hem de insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Halıların üzerinde zamanla biriken toz ve besin artıkları çeşitli mikroorganizmalara sev sahipliği yaptığından özellikle küçük çocuklar için oldukça sakıncalı. Bu nedenle halıların belirli periyotlar ile temizlik ve bakımlarının yapılması gerekiyor.

Firmamız halı yıkama işlemlerinin önemini çok iyi idrak ederek kaliteli hizmetler sunuyor. Halıların bakım ve temizlikleri konusunda halıların özellikleri ve durumları göz önünde bulundurularak tamamen doğal ürünler kullanarak halıların temiz ve hijyenik olmasını sağlıyoruz. Halılar halı yıkama sayesinde ilk günkü gibi doğal görünümlerine kavuşarak sağlıklı kullanıma hazır hale getiriliyor.

Halıların Temizlik ve Bakım Süreci

Firmamız ile irtibata geçen müşterilerimizden adres bilgileri alındıktan sonra görevli personellerimiz tarafından halılar belirtilen adresten alınarak halı yıkama tesislerimize getiriliyor. Halı yıkama işlemlerimiz 3 aşamadan meydana geliyor. İlk aşamada yüzeysel bir temizlik ile halıların görünen kirlerinin giderilmesi sağlanıyor. İkinci aşama ise tamamen doğal temizlik ürünleri ile halıların yoğun yıkanması sağlanıyor. Son aşamada ise halıların kuruması ve bakım süreci tamamlanarak halılar yaklaşık 4 iş günü içerisinde müşterilerimize teslim ediliyor.

Sunmuş olduğumuz hizmetler ile halı yıkama ankara bölgesinde tercih edilen bir firma olarak halıların temiz ve sağlıklı kullanımı için belirli periyotlar ile düzenli bir şekilde halı yıkama ankara hizmetleri sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler karşılığında ankara halı yıkama fiyatları halıların sayısı ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Ancak uygun fiyatlar ile hizmet sunuyoruz. Halıların özelliklerine bakıldığında ankara halı yıkama fiyatları bu özelliklere göre belirleniyor. Yünlü ve kalın olan halılar için ankara halı yıkama fiyatları değişiyor.

Doğal Temizlik Ürünleri ile Kaliteli Halı Yıkama

Halı yıkama esnasında insan ve doğa sağlığını azami bir şekilde gözeterek doğal temizlik ürünleri kullanıyoruz. Bu durum hem halıların daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını sağlıyor hem de insan ve doğa sağlığına önemli katkılar sunuyor. Halıların yıkanma işleminin en geç 6 ayda bir yapılması gereklidir. Çünkü bu uzun zaman dilimi içerisinde halılar hem dış etkenlerden hem de ev ve iş yerlerindeki artıklar nedeni ile kirleniyor ve bakıma ihtiyacı doğuyor. Firmamız halı yıkama ankara bölgesinde geniş bir çalışma çevresine sahiptir.